Dohodnina 2023

  • 06/12/2023

Pomagajte klubu, ker vas nič ne stane!

Kot veste, imamo vsi davčni zavezanci po novem 1,0 odstotka odmerjene dohodnine možnost nameniti raznim ustanovam, strankam in društvom, ki imajo pridobljen status dejavnosti v javnem interesu (ta denar ne gre iz vašega žepa, ampak iz žepa naše države.)

Med društvi, oziroma klubi, ki so upravičeni do uveljavljanja tega statusa je tudi naš klub, NK Šampion, zato vas pozivamo, da izpolnite priložen obrazec ter prispevate v skladu s svojo pravico del sredstev v korist našega – vašega kluba. Vse skupaj vas popolnoma nič ne stane, pravzaprav gre bolj za izkazovanje podpore klubu.

Hkrati vas naprošamo, da omenjeno možnost ponudite tudi vašim sorodnikom in prijateljem, saj se velikokrat zgodi, da marsikdo ne izkoristi te možnosti.

Obrazec lahko izpolnite preko spletne strani: https://www.olympic.si/podarim

ali pa ta izpolnjen obrazec prinesete kar v klub in ga predate trenerju, oz. tehničnemu predstavniku svoje ekipe.

Vsi, ki ste obrazec že oddali v preteklih letih, ste zgoraj omenjeni del dohodnine že donirali in vam tako obrazca ni potrebno ponovno oddajati, saj bo na dohodninskem obrazcu naš klub naveden vse do vašega morebitnega preklica.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo in vas prav lepo pozdravljamo!

Kolektiv NK Šampion

DELITE S PRIJATELJI: