OBVESTILO ZA STARŠE

• 24/02/2021

Spoštovani Šampioni!

Končno smo po 120 dneh praktično brez klubske skupinske vadbe spet dobili dovoljenje, da lahko nadaljujemo s treningi vseh selekcij. Po tem ko smo z najstarejšimi začeli prejšnji teden, pa zdaj lahko začnemo tudi z vadbo najmlajših. S soncem je posijalo tudi upanje, da bomo s skupnimi močmi zopet pripravili naše igralce in ekipe vsaj v stanje, ki smo ga imeli v mesecu oktobru. Starejši igralci so ohranili, tudi z našo pomočjo na daljavo, precej visoko telesno pripravljenost. Veliko pa smo vsi skupaj izgubili, tako na psihosociološkem kot tudi na tehnično-taktičnem področju. Za izboljšanje prvega ste naprošeni tudi vi spoštovani starši. Spodbujajte in ne bodite preveč kritični do svojih otrok, saj moramo biti vsi skupaj s trenerji in ostalimi sodelavci, zelo previdni, potrpežljivi in sistematični pri vračanju igralcev v formo. V imenu vseh deležnikov v klubu lahko obljubim, da se bomo vsi skupaj maksimalno potrudili, da v teh težkih časih zagotovimo dobre pogoje in strokovnost za čimhitrejše okrevanje in napredek vsakega posameznika ter posledično tudi vseh naših ekip.

Hvala za potrpežljivost in spodbudo vsem, ki sodelujete z nami!

Žilnik Jani