NOGOMETNA ZVEZA SLOVENIJE SPOROČA

• 19/04/2020

Nogometna zveza Slovenije je na svoji spletni strani objavila okrožnico o prekinitvi tekmovanj, v nadaljevanju podajamo še naše sporočilo.

Zadeva: ODPOVED TEKMOVANJ

Spoštovani igralci, igralke ter seveda spoštovani starši!

NZS je zaradi trenutne situacije (korona virus), objavila svojo odločitev o prenehanju vseh tekmovanj (razen »profesionalne« 1.SNL ter 2.SNL).

V našem klubu pa smo se odločili naslednje: takoj ko bo država dopustila treniranje (verjetno sprva samo v manjših skupinah), bomo mi normalno pričeli s svojimi aktivnostmi, seveda z upoštevanjem vseh navodil. Torej, treningi bodo potekali normalno (za vse tiste, ki si bodo to želeli), kdaj se bo vse skupaj pričelo, pa je odvisno od države ter njenih odločitev. Vse informacije o nadaljevanju treningov bodo pravočasno objavljene na klubskem FB profilu ter na klubski spletni strani (www.nksampion.si).

Hvala za razumevanje!

Kolektiv NK Šampion

Na spodnji povezavi lahko preberete uradno okrožnico NZS.

14-20 ZAKLJUČEK TEKMOVANJ POD OKRILJEM NZS