NOV LOGOTIP NK ŠAMPION

• 20/08/2019

Dragi Šampioni!

Tisti, ki ste z nami že leta, ste bili verjetno priča že kar nekaj menjavam tako imena kot uradnega logotipa.

Ker naslednje leto praznujemo že 25-letnico obstoja kluba, smo se odločili narediti spremembo logotipa, ki ustreza duhu NK Šampiona in nas bo s svojo simboliko spremljal v prihodnosti.

Odločili smo se za novo obliko, obliko ščita, ki jo uporabljajo vsi “veliki”. Pri barvah smo ostali zvesti naši modri, rdeč rob je tu v spomin na zadnjih 10 let in našo ognjeno žogo.

Letnica 1995 je leto ustanovitve takratnega Malega Šampiona, tri zvezde v žogi in Friderikov stolp na vrhu ščita pa zastopata mesto Celje.  Oljčno vejico  že več tisoč let ob zmagi predajo šampionom, kaj bolj primernega za naš klub?

Upamo, da vam je logotip všeč, novi dresi so že v tisku!