KLUBSKA OPREMA

Zelo zaželeno je, da imajo igralci čim več klubske opreme. Če te opreme še nimate (ali pa se le ta umaže), lahko imajo igralci čim več opreme v modri ali beli barvi (bela ali modra majica brez napisov, oziroma s čim manj napisi, kakšna modra trenirka, moder ali temen anorak, itd.). Drugače pa je naš klubski opremljevalec Zeus Firax, kateri ima v Celju tudi svoje skladišče. Vse kar bi želeli imeti, lahko dobite-kupite direktno pri njemu, največkrat pa starši kupijo kar klubski komplet. Kontaktna oseba je g. Tomaž in za vse stvari se lahko obrnete direktno na njega. Ker pa žal ni vedno v skladišču, vam priporočamo, da ga pred tem pokličete in se dogovorite za termin – Kostanjšek Tomaž 041 664-978.

kB

NK ŠAMPION