PRAVILNIK VADNINE IN ČLANARINE

Vsako leto je bilo nekaj nejasnosti glede plačevanja članarine ter vadnine (predvsem v poletnih počitniških mesecih). Zato vas sedaj obveščamo, da se članarina plača samo 1-krat na leto in jo plačajo vsi člani kluba v znesku 20€ (to je zapisano v statutu kluba, 14.člen).Članarino plačajo vsi člani kluba, ki so na seznamu, ne glede na to, ali trenirajo julija-avgusta, ali ne. Ker pa želimo vzpodbuditi, da bi čim več otrok obiskovalo treninge tudi julija oz. avgusta, smo se odločili, da bodo otroci, ki bodo trenirali v mesecu julij-avgust, dobili položnico za samo polovično vadnino, torej namesto 40€ samo 20€ – polovičen znesek kot neke vrste nagrada za marljivost v času počitnic. Zato spremljajte objave treningov v URNIKU in pripeljite otroka na trening, kjer bo sigurno užival.

Kot vsako tekmovalno leto si lahko v prilogi preberete Pravilnik vadnine in članarine za tekmovalno sezono 2019/20.